Ogłoszenia dla lekarzy weterynarii

Tutaj prezentujemy Państwu ogłoszenia, które nie mieszczą się w zakresie dydaktyki i nauki, m. in. oferty pracy dla lekarzy weterynarii.Opolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje pracowników

Opolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko inspektora weterynaryjny do spraw bezpieczeństwa żywności.

Więcej informacjiPowiatowy Lekarz Weterynarii w Zgorzelcu poszukuje pracowników

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Zgorzelcu poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko (oferta wyświetli się po klinięciu w nw. pozycje):

Inspektor weterynaryjny w Zespole ds. bezpieczeństwa żywności,

Inspektor weterynaryjny w Zespole ds. zdrowia i ochrony zwierząt


 
Praktyki / staż / praca dla lekarza weterynarii w Klinice dla Małych Zwierząt w Lesznie

Prosimy o zapoznanie się z poniższym ogłoszeniem:

"Praktyki / staż / praca dla lekarza weterynarii w Klinice dla Małych Zwierząt w Lesznie. Oferujemy pracę z młodym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, pełne wyposażenie kliniki: RTG cyfrowy, USG, EKG, fizjoterapia, video-mikroskop, aparat do biochemii i morfologii

Możliwość mieszkania na miejscu."

Kontakt: con tel 609-943-042 emailButton Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Praca w Inspekcji Weterynaryjnej w Białobrzegach

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Białobrzegach poszukuje pracownika na stanowisko inspektora

Więcej informacji
Praktyka w Niemczech dla absolwentów

Prosimy o zapoznanie się z poniższym ogłoszeniem:

"Praktyka małych zwierzat w Berlinie proponuje odbycie praktyki dla absolwentów Wydziału Weteraryjnego. Wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w piśmie i słowie

Życiorys i podanie w języku niemieckim prosimy wysyłać na adres mailowy : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

z poszanowaniem

Dr Kazimierz Schalla"


alt
Praca w Gabinecie Weterynaryjnym w Czyżewie

Gabinet Weterynaryjny Animals w Czyżewie szuka lekarzy weterynarii do pracy z dużymi zwierzętami (głównie bydło).

Pełna treść ogłoszeniaPraca w Inspekcji Weterynaryjnej w województwie łódzkim

POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W PODDĘBICACH (WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE) ZATRUDNI LEKARZA WETERYNARII NA STANOWISKU INSPEKTORA

Kontakt: 99-200 Poddębice ul. Mickiewicza 32

con tel 43 678 90 95 con tel 693 640 650Praca dla absolwenta weterynarii w Sosnowcu

alt

Proszę o zapoznanie się z poniższym ogłoszeniem:

"Dobrze wyposażony gabinet weterynaryjny zajmujący się zwierzętami towarzyszącymi przyjmie na staż absolwenta. Po stażu zatrudnienie. Wymagania: chęć rozwoju, komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, dodatkowym atutem byłoby prawo jazdy. Mile widziana osoba zainteresowana ortopedią.

con tel  575 355 554

emailButton Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "


 
Praca w Rudzie Śląskiej dla tegorocznego absolwenta weterynarii

Prosimy o zapoznanie się z treścią nn. ogłoszenia:

"Gabinet w Rudzie Śląskiej / 1 km od autostrady A4 / zatrudni lekarza weterynarii - tegoroczną absolwentkę. Pełny etat, umowa o pracę. Tel. 798 031 059

Dziękujemy, Gabinet Vitovet, Tomasz Dziemba"Praca dla lekarza weterynarii w Zielonej Górze

Prosimy o zapoznanie się z treścią nn. ogłoszenia:

"Lecznica dla Zwierząt "HELP" w Zielonej Górze przyjmie do pracy lekarzy weterynarii na pełen etat, istnieje również możliwość odbycia stażu lub praktyk zawodowych. Zapewniamy mieszkanie dla lekarza. Zajmujemy się leczeniem zwierząt domowych. Lecznica jest wyposażona w nowoczesny sprzęt RTG, USG, EKG, własne laboratorium, sale operacyjną oraz nowoczesną rehabilitację. Praca w młodym i ambitnym zespole, możliwość ciągłego rozwoju. CV proszę wysyłać na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "


 
Lecznica dla lekarza weterynarii, również absolwentów

Prosimy o zapoznanie się z treścią nn. ogłoszenia:

"Z powodu wyjazdu oddam nieodpłatnie w użytkowanie na okres kilku lat, z możliwością odkupienia nowoczesną, w pełni wyposażoną przychodnie weterynaryjną, zlokalizowaną w atrakcyjnym punkcie Wrocławia. Lecznica wyposażona jest m.in. w USG, EKG, pulsoksymetry itp. Oferty proszę przesyłać drogą mailową na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Oferta skierowana jest również do tegorocznych absolwentów. Zapewniam wsparcie merytoryczne."Praca dla lekarza weterynarii w Koszalinie

Nowocześnie wyposażona Przychodnia dla Małych Zwierząt w Koszalinie zaprasza do współpracy absolwenta Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.

Kontakt pod numerem telefonu 604 520 604.


 
Praca dla lekarza weterynarii w województwie zachodniopomorskim

Krzysztof Urlich, ul. Polna 1, 78-550 Czaplinek

preferowany kontakt e-mail email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacjiSITA Płocka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. poszukuje pracowników.

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Lekarz Weterynarii – Kierownik Gabinetu

Miejsce pracy: Płock (woj. mazowieckie)

Zakres obowiązków:

· badanie stanu zdrowia zwierząt i wydawanie stosownych zaświadczeń o stanie zdrowia zwierząt,

· rozpoznawanie, zapobieganie i leczenie chorób zwierząt,

· wykonywanie zabiegów chirurgicznych, w tym sterylizacji i kastracji,

· udzielanie porad i konsultacji,

· wydawanie opinii i orzeczeń lekarsko-weterynaryjnych.

· Prowadzenie dokumentacji weterynaryjnej, a w szczególności książki kontroli Gabinetu, książki leczenia zwierząt; sprawozdań, wyników badań, orzeczeń i zaświadczeń lekarsko – weterynaryjnych,

· Nadzór nad warunkami bytowymi i zoohigienicznymi zwierząt przebywających w Schronisku

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe weterynaryjne (prawo wykonywania zawodu).

· Doświadczenie w pracy z małymi zwierzętami (psy, koty)

· Znajomość przepisów ustaw oraz aktów wykonawczych związanych z prowadzeniem gabinetu weterynaryjnego oraz przepisów związanych z wymaganiami weterynaryjnymi dla prowadzenia schronisk dla zwierząt

· Umiejętność diagnostyki zwierząt oraz praktyka w przeprowadzaniu sterylizacji i kastracji psów i kotów.

· Wysoka kultura osobista.

· Umiejętność planowania, sprawnej organizacji pracy i podejmowania decyzji.

· Rzetelność i dokładność.

Dlaczego warto złożyć swoją aplikację?

Nasza oferta jest doskonałą propozycją dla osób dojrzałych i odpowiedzialnych, które sprawdziły się w działaniach związanych z organizacją pracy Gabinetu Weterynaryjnego. Zapewniamy ciekawą pracę z perspektywą rozwoju kariery.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające nasze wymagania prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

www.sitapolska.pl/kariera

Na zgłoszenia czekamy do 31.12.2016 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.Praca dla lekarza weterynarii w województwie kujawsko-pomorskim

"Udostępnię gabinet weterynaryjny w woj. kujawsko-pomorskim bez kosztów dzierżawy

Kontakt:

tel. 602-457-389

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "


 
Praca w Belgii


Veterinary Center Brabant Wallon (Belgium), www.veterinaire-olders.be, practical small animals, research collaborater knowing fluent French, attractive income, possibility of accommodation on site, two days off per week, possibility of specialization. Interested? Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel: +32475727042Firma Vetoquinol poszukuje lekarzy weterynarii do pracy

 vetoqGabinet Weterynaryjny EQUI-VET (Górka Stogniowska 79, 32-100 Proszowice, woj. małopolskie) zatrudni na etat lekarza weterynarii do pracy z małymi zwierzętami z możliwością praktyki również w dużych zwierzętach. Posiadamy zaplecze diagnostyczne biochemia i morfologia, USG, RTG.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel. 606 426 858 lub przez e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Oferty pracy w Inspekcji Weterynaryjnej dla lekarzy weterynarii

Opolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

  • inspektor weterynaryjny
  • starszy inspektor weterynaryjny

Dowiedz się więcejagriplus2016
Oferta pracy w Niemczech


Prosimy o zapoznanie się z ofertą pracy w Niemczech (Tierärztliche Fachpraxis am Mühlburger Tor in Karlsruhe, South-West Germany) dla lekarza weterynarii.

Więcej o ofercie.II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Pieszym Maratonie Górskim - 6 sierpnia 2016r.

pradziad1

Więcej informacji


 
Nauka gry w golfa dla lekarzy weterynarii

 golf